Liturgiczna Służba Ołtarza to grupa chłopców oraz mężczyzn pragnących służyć przy celebracji Mszy Świętych oraz podczas sprawowania nabożeństw.
W naszej parafii jest 22  ministrantów którzy swoją służbą u boku kapłana przyczyniają się do ubogacania liturgii. Należą do nich:
Michał Wypiór, Konrad Serafin, Kamil Misiak , Patryk Glinka , Rafał Szadek ,Piotr Gręda , Piotr Dębowiecki , Jakub Jesionek , Jan Jabłonowski, Konrad Dominiak, Bartosz Szliwa , Szymon Grześkiewicz , Krzysztof Kraska, Wiktor Andrzejewski, Szymon Pawlak, Dominik Kubacki, Kajetan Osiwała, Patryk Pacześny , Robert Domowicz, Igor Gręda, Jakub Rykowski,  Mateusz Zakolski

MODLITWY MINISTRANTÓW

Przed służeniem
Oto za chwilę przystąpię do ołtarza Bożego, do Boga, który rozwesela młodość moją. Do świętej przystępuję służby. Chcę ją dobrze pełnić. Proszę Cię, Panie Jezu, o łaskę skupienia, by myśli moje były przy Tobie, by oczy moje były zwrócone na ołtarz, a serce moje oddane tylko Tobie. Amen.
Po służeniu
Boże, którego dobroć powołała mnie do Twej służby, spraw, bym uświęcony uczestnictwem w Twych tajemnicach, przez dzień dzisiejszy i całe me życie, szedł tylko drogą zbawienia. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.